„M” jak moc

Dealer BMW Sikora wpuścił do swojej stajni BMW M

 

Miłośnicy sportowych BMW ze Śląska i z Podbeskidzia mają powód do radości: w kwietniu do grona dealerów BMW M dołączył Dealer BMW Sikora. – Prestiżowy status dealera BMW M przyznawany jest wyłącznie punktom o największym potencjale –zaznacza Przemysław Brodka, w BMW Sikora zajmujący się komunikacją.

Uroczyste otwarcie salonu BMW M w Bielsku-Białej, połączone z premierą BMW X6 M, odbyło się w ostatnich dniach kwietnia w niemal hollywoodzkim stylu. Napięcie wieczoru, budowane kolejno grą świateł, animacją 3D na skrywanym początkowo przed oczami gości BMW X6 M (pokaz mappingu), prezentacją w pełni elektrycznego BMW i8, znalazło swój finał w koncercie Justyny Steczkowskiej. Gwiazda została ambasadorką nowego salonu BMW M.

fot. sztukastudio

Ireneusz Sikora, właściciel BMW Sikora, z Justyną Steczkowską, ambasadorką salonu BMW M w Bielsku-Białej (fot. sztukastudio.pl)

– Wybór nie był łatwy. Zależało nam na kimś z klasą, o dyskretnym uroku, kto niezależnie od trendów zachowuje swój styl – tak jak BMW. Justyna Steczkowska pasowała wyśmienicie – uzasadnia Brodka. Co równie ważne, celebrytka jest fanką tej marki. Sama jeździ czarnym BMW X3 z bielskiego salonu.

Uzyskanie statusu dealera BMW M poprzedzone zostało odświeżeniem architektury punktu w Bielsku-Białej, którego powierzchnia wynosi teraz prawie 3 tys. m². – Rozbudowa salonu była dla mnie wyjątkowym przedsięwzięciem. Zależało mi, aby zapewnić klientom wygodną, funkcjonalną powierzchnię, przystosowaną do wciąż poszerzającej się gamy samochodów BMW – teraz także BMW M – mówi Ireneusz Sikora, właściciel.

Pracownicy bielskiego salonu nie są zaskoczeni faktem, że właśnie temu salonowi nadano status dealera BMW M. – BMW M to typowo sportowe samochody, o ponadprzeciętnej mocy i osiągach. Tymczasem powszechnie wiadomo, że nasz szef od lat związany jest ze sportami motorowymi, wyścigami – wskazuje jeden z zatrudnionych. – W minionym roku Ireneusz Sikora po raz trzeci został mistrzem Polski w Motocyklowych Mistrzostwach Polski w prestiżowej klasie Superbike.

W salonie doszło już do kilku udanych transakcji sprzedażowych BMW M, w tym BMW X6 M i BMW M4. Przemysław Brodka zwraca uwagę, że o sportowe wersje samochodów pytają głównie ci, którzy z BMW związali się już wcześniej. – Nie będzie przesadą, jeśli powiem, że posiadacz BMW M to prawie zawsze zdeklarowany pasjonat tej marki.

Status dealera BMW M wiąże się również z dostępnością pojazdów demonstracyjnych, a co za tym idzie – z możliwością odbycia przez potencjalnego nabywcę jazdy próbnej.

Dealer BMW Sikora zaprasza do salonów:
w Bielsku-Białej – sprzedaż i serwis motocykli i samochodów BMW, w tym BMW M, a od jesieni ubiegłego roku także serwis samochodów MINI
w Mikołowie – sprzedaż samochodów BMW Premium Selection, tj. aut bezwypadkowych, z potwierdzoną historią serwisowania, bez usterek, o niewielkim przebiegu i wciąż na gwarancji. Salon mieści się przy ul. Pszczyńskiej 103, tel.: 32 226 43 46.

 

 

Share This